Виготовлені зі свіжого м'яса птиці за унікальною рецептурою, з додаванням чорного перцю та мускатного горіха, слайси з курятини від «Глобино» стануть смачним, ситним та корисним перекусом. Тонко нарізане і добре просушене м'ясо задовольнить смак кожного гурмана, а зручний формат упаковки дозволить брати слайси на навчання, роботу, в подорож чи на паті.
UA
RU
Виготовлені зі свіжої свинини з власних ферм, з додаванням гірчиці та чорного перцю, слайси зі свинини від «Глобино» доповнять будь-яку вечірку і стануть не лише смачним, а й поживним перекусом. Приготоване шляхом висушування, нарізане тонкими скибками м'ясо зберігає корисні властивості й заряджає енергією для підкорення нових вершин.
Виготовлені із відбірної яловичини вищого сорту, з додаванням коріандру, червоного перцю та базиліку, слайси з яловичини ТМ «На Ходу» стануть незамінними як перекус на роботі, навчанні, в подорожі чи на вечірці. З насиченим смаком та гармонійно доданими спеціями, слайси від «Глобино» є чудовою альтернативою чіпсам та іншим снекам. Скуштуйте хоч раз ‒ і вони стануть вашим улюбленим снеком назавжди.
Невеличке промо продукту ;)
«Глобинський м'ясокомбінат» ‒ провідне підприємство з багатими виробничими традиціями, що нині входить до трійки найкращих виробників м'ясної продукції в нашій країні. Підприємство також відоме далеко за її межами і всіляко сприяє формуванню позитивного іміджу України в Європі.

Від підходу до вирощування ‒ до якості переробки та упаковки: ми відповідаємо за будь-яку свою продукцію своїм ім'ям і своєю репутацією. Наша мета ‒ випускати натуральну м'ясну продукцію в найкращих традиціях домашньої кухні. Тому не використовуємо замінників, тільки натуральне м'ясо і спеції, передбачені рецептурою.
(с) Всі права захищені.
П
Р
О

Н
А
С
Про нас