Виготовлені зі свіжого м'яса за унікальною рецептурою, з додаванням кардамону та чорного перцю, сирокопчені ковбаски «Салямки Іспанські» від «Глобино» стануть смачним та зручним перекусом. У міру гострий, пікантний смак та яскравий аромат ковбасок найкращим чином охарактеризує іспанську кухню й задовільнять смакові рецептори найвитонченіших гурманів.
UA
RU
Виготовлені з відбірної свинини та м'яса птиці, з додаванням ароматного пармезану та спецій, сирокопчені ковбаски «Салямки Пармезан» від «Глобино» стануть незабутнім перекусом. Насичений смак сиру не залишить нікого байдужим, а зручний формат упаковки дозволить насолоджуватися улюбленим смаком на роботі, навчанні чи в подорожі.
Виготовлені з відбірного м'яса з власних ферм з додаванням спецій, сиров'ялені ковбаски «Салямки» не залишать байдужими жодного гурмана та поціновувача витончених смаків. Натуральна пліснява додає не лише довершеності, але й шляхетності салямкам, тому вони стануть чудовим вибором як для легких перекусів, так і для вишуканих вечерь.
Виготовлені з м'яса свинини з власних ферм, з додаванням чорного, червоного перцю та паприки, сирокопчені ковбаски «Салямки Пепероні» від «Глобино» стануть незамінним перекусом в подорожі, навчанні, спорті чи на роботі. Мексиканські нотки смаку дозволять Вам відчути себе справжніми сеньйорами та сеньйоритами, а пікантність, притаманна смаку салямок, задовільнить рецептори кожного, залишаючи незабутній післясмак.
Невеличке промо продукту ;)
«Глобинський м'ясокомбінат» ‒ провідне підприємство з багатими виробничими традиціями, що нині входить до трійки найкращих виробників м'ясної продукції в нашій країні. Підприємство також відоме далеко за її межами і всіляко сприяє формуванню позитивного іміджу України в Європі.

Від підходу до вирощування ‒ до якості переробки та упаковки: ми відповідаємо за будь-яку свою продукцію своїм ім'ям і своєю репутацією. Наша мета ‒ випускати натуральну м'ясну продукцію в найкращих традиціях домашньої кухні. Тому не використовуємо замінників, тільки натуральне м'ясо і спеції, передбачені рецептурою.
(с) Всі права захищені.
П
Р
О

Н
А
С
Про нас