Виготовлені зі свіжого м'яса за унікальною рецептурою з додаванням кардамону та чорного перцю, сирокопчені ковбаски «Салямки Іспанські» від Глобино стануть смачним та зручним перекусом. У міру гострий, пікантний смак і яскравий аромат ковбасок кращим чином охарактеризує іспанську кухню та задовільнить смакові рецептори найвитонченіших гурманів.
UA
RU
Виготовлені з відбірної свинини та м'яса птиці з додаванням ароматного пармезану та спецій, сирокопчені ковбаски «Салямки Пармезан» від Глобино стануть незабутнім перекусом. Насичений смак сиру не залишить нікого байдужим, а зручний формат упаковки дозволить насолоджуватися улюбленим смаком на роботі, навчанні чи в подорожі.
Виготовлені з відбірного м'яса із власних ферм з додаванням спецій, сиров'ялені ковбаски «Салямки» не залишать байдужими жодного гурмана та поціновувача витончених смаків. Натуральна пліснява додає не лише довершеності, але й благодійності салямкам, тому вони стануть чудовим вибором як для легких перекусів так і для вишуканих вечерь.
Виготовлені з м'яса свинини із власних ферм з додаванням чорного, червоного перцю та паприки, сирокопчені ковбаски «Салямки Пепероні» від Глобино стануть незамінним перекусом в подорожі, навчанні, спорті чи роботі. Мексиканські нотки смаку дозволять Вам відчути себе справжніми сеньйорами та сеньйоритами, а пікантність, що присутня в смаку салямок, задовільнить рецептори кожного, залишаючи незабутній посмак.